Skip to main content

Jednou z velmi důležitých položek plánování vašeho dne D je jistě program, který by měl být pro vás i hosty nezapomenutelný. Příjemná hudba, která rozproudí parket, zábavné hry na prolomení ledů, ale co vymyslet dál? Co když chci na svatbě něco opravdu netradičního?

Co je to ohnivá show?

Odvážné spojení tance a ohně, při kterém se hostům bude tajit dech.

Pod pojmem ohnivá show se v současnosti nejčastěji ukrývá choreografované vystoupení profesionálních performerů s hořícím vybavením spojující prvky tance, divadla, akrobacie a žonglování. Více o ohnivé show si můžete přečíst zde.

Skupiny ohnivých umělců nabízí svá představení pro různé druhy akcí od festivalů přes firemní večírky po plesy.

Hodí se ohnivá show na svatbu?

Hudba a tanec ke svatbě jistě neodmyslitelně patří

A co jiného se skvěle hodí jako ozvláštnění večera plného tohoto druhu zábavy, než dechberoucí vystoupení zkušených tanečníků. Tím spíš, když je doprovázené hypnotickou hrou s ohněm – elegantní tanečnice s hořícími vějíři nebo energičtí bojovníci s hořící tyčí, to vše vytváří jedinečnou atmosféru. Jako roztančení hostů i zlatý hřeb večera, každého jistě zaujme, když bude taneční vystoupení na vaší svatbě originální.

Oheň jako symbol lásky

Svatbou se chystáte zpečetit svou planoucí lásku a oheň bude váš večer doprovázet

Ochraňující, hravý i divoký a vášnivý, to je živel ohně. Na začátku mezi vámi přeskočila jiskra, pak zažehla jasný plamen, nezkrotný oheň se během let tvaroval v hřejivý krb domova. Proč tedy tuto symboliku nezapojit i v den, kdy si řeknete své ano?

Ohnivá show na svatbu je krásným zpodobněním živé energie mezi snoubenci a vzpomínka na tento zážitek vám bude nehasnoucí plamen vaší lásky již napořád připomínat.

Zážitek, který budete prožívat všemi smysly

Divák se při ohnivé show cítí vtažený do vystoupení

Vidí míhající se světlo, cítí i na několik metrů sálající teplo, slyší svist rychle se točících hořících tyčí, oheň má i svou specifickou vůni. To vše vyvolá pocit, že jste skutečně součástí dění na podiu. Sledujete každý performerův pohyb a s napětím čekáte, jestli složité triky zvládne. Ohnivá show přináší kontrolovaný a bezpečný zážitek, při kterém ale i tak cítíte adrenalin i za všechny tanečníky.

Hosté pak jistě ještě dlouho budou vyprávět o svých pocitech a o tom, co je na vystoupení nejvíce uchvátilo. Vaše svatba tak bude nezapomenutelná nejen pro vás, ale i pro všechny pozvané.

Jak může ohnivá show na svatbu vypadat?

Ohnivé show se liší náladou, výběrem hudby, kostýmy i počtem performerů

Dynamika, taneční a vizuální projev mohou otáčet celkovou atmosféru show o 180 stupňů. Zkušený tanečník dokáže pohybem stvárnit libovolnou emoci. Pokud uvažujete o ohnivé show na svatbu, můžete se zamyslet i nad tím, jak chcete, aby na diváky působila, a jaký pocit by měla zanechat. Zamilované a romantické párové vystoupení, nebo energická napínavá show?

Svatební romantika

Celý den je lazený v něžném duchu a nechcete do této nálady zasahovat tvrdší hudbou a nabušeným představením?

I s ohněm lze předvést neuvěřitelně ladné taneční číslo. Tanečnice s pochodněmi a hořící korunou dokáže spojit uhrančivý pohyb inspirovaný třeba orientálními tanci s ohněm v kombinaci, od které nebudete moct odtrhnout oči.

 Pro svatby se velmi hodí i párová vystoupení, kdy tanečník a tanečnice interagují ve svůdné romantické choreografii. Jako třešeň na dortu můžete zkusit domluvit, zda by do show bylo možné zapojit vaši oblíbenou společnou píseň. Můžete tak překvapit partnera dojemným zamilovaným gestem.

Rozproudění večera

Obřad byl romantický, ale po setmění se chcete začít bavit. Jak naladit hosty z klidné formální atmosféry do víru společenské zábavy?

Svatební den by si novomanželé měli především užít a pro spoustu párů je součástí i bujarý večírek. Se setměním se nabízí nápad. Využít ohnivou show jako takové netradiční předtančení. Pokud performeři nastoupí s energickou choreografií na rockovou hudbu, zaručeně tím všechny přítomné zvednou ze židle. Sálající oheň rozhodně nenechá nikoho chladným a skvěle tak nastartuje večerní zábavu.

Velkolepá ohnivá tečka

Už je po obřadu, kapela dohrála, a vy chcete nádherný večer završit něčím opravdu nezapomenutelným.

Jestliže se chystáte ohromit pozvané půlnočním překvapením, nebo si prostě jen schovat to nejlepší nakonec, co by mohlo být lepší tečkou než třeba ohnivá show show na svatbu s pyro efekty a ohňostrojem?

Skupina tanečníků předvede gradující představení, které začne pomalejším tancem, přejde v divoký vír pohybu a ohně a vyústí v závěrečnou podívanou, na kterou budou všichni hosté koukat s otevřenou pusou.

Vy pak budete mít kouzelnou vzpomínku na nádherně vydařený svatební den od začátku až do posledního momentu.

Existují ohnivé skupiny specializující se na svatby?

Už jste se rozhodli, že je ohnivá show na svatbu pro vás to pravé. Jak si ale máte vybrat?

V Česku působí ohnivých skupin poměrně hodně

„Je jedno, kterou vyberu, nebo jsou i takové, které se na svatby přímo zaměřují?

Hlavním kritériem pro výběr skupiny je rozhodně vizuální stránka a kvalita samotných show. Na webových stránkách můžete jistě najít fotky i videa toho vystoupení, které performeři nabízí.

Dalšími důležitými aspekty jsou ale profesionalita, komunikace a zkušenost.

Možná už teď máte stres, jestli se něco nepokazí a vše se povede perfektně naplánovat. K tomuto stresu si nechcete přidávat další bod, a tak při výběru dbejte na to, zda s vámi obchodní zástupce skupiny aktivně komunikuje, vše s vámi probírá, dopředu zasílá podklady a jestli je ochotný přizpůsobit obsah show vám na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Zkuste najít recenze svatebních show dané skupiny. Mají již za sebou nadšené novomanželské páry?

Kde a jak ohnivou show na svatbu poptávat

Možná ještě nemáte přesnou představu, jak má show vypadat, jestli jsou prostory vhodné, nebo jestli se vůbec vejde do vašeho rozpočtu. To vůbec nevadí, nebojte se skupinu podle vašeho výběru oslovit.

Show manager nebo obchodní zástupce je tady především od toho, aby společně s vámi našel odpovědi právě na tyto otázky.

Představí vám nabídku, ze které si můžete vybrat show, která typově nejvíce sedí plánované atmosféře svatby a podle ceníku najdete vhodnou cestu pro váš rozpočet. Také s vámi probere všechny potřebné detaily ohledně místa konání, prostoru pro show, a případně uzpůsobí společně s vámi obsah vystoupení tak, aby vyhovoval tomu, co od ohnivé show na svatbě čekáte.

Na místě se pak postará o přípravu a hladkou průběh celé ohnivé show.

Už jste se rozhodli? Tak s plánováním neotálejte a pusťte se do něj dostatečně s předstihem, protože kalendáře performerů se na svatební sezónu rychle plní. A pamatujte – je to váš den, takže se nebojte obchodního zástupce požádat o cokoliv, co máte na srdci. Jistě vám s radostí splní, co jen bude v jeho možnostech.

Leave a Reply