Skip to main content

Halloween je svátkem, na který spousta lidí netrpělivě čeká celý rok. Mohou popustit uzdu kreativitě skrze originální kostýmy a sdílet část svého já, která ráda po večerech kouká na horory a libuje si ve strašidelných tématech. Je čas vylézt z doupat a slují a bavit se!

Taneční ohnivá show

 

Netradiční způsob, jak rozhýbat dav.

Rocková ohnivá show, představení pro firmy, diváky

Mnoho klubů již několik let pořádá či hostí Halloweenské večírky, festivaly, taneční párty či jiné tematické akce. Společným jmenovatelem je zábava. Lidé si chtějí nejstrašidelnější noc v roce pořádně užít. Jak návštěvníkům dopřát nezapomenutelný večer, kdy se rozhodně nudit nebudou?

Ohnivá show může mít různé podoby a nadupané taneční choreografie s ohnivým vybavením dozajista rozpálí každé publikum. Klub se rozezní známými hity, na pódium se vplíží performeři v maskách a rocková ohnivá show začíná.

Když se lidé chtějí bát

 

Návštěvníci Halloweenských večírků jsou specifické publikum. Chtějí adrenalin.

Ohnivá show na Halloween

Chcete je nejen nadchnout, ale často i maličko vyděsit – vždyť na takové párty vyrazí především lidé, kteří se rádi bojí. Falešní pavouci, falešná krev, dekoracemi i programem je těžké vzbudit opravdové emoce napětí. Fanoušci hororů a tajemna toho už spoustu strašidelného viděli a zažili a jen tak něco je nepřekvapí.

Každý dozajista hledá způsoby, jak na své akci předvést něco jedinečného a nezapomenutelného. Ukažte letos návštěvníkům působivé triky s opravdovým ohněm a speciálními efekty – nechte je zažít pocity z blízkosti plamenů.

Jak rozproudit párty

 

Energie a vzušení z blízkosti ohně.

SFX efekty, ohnivá show, akce

Ohnivá show není vzrušující pouze na oko. Performeři předvádí složité triky a manipulaci s ohnivým vybavením – adrenalin a žár je cítit až do prvních řad a divákům se napětím tají dech. Při zášlehu ručních pozemních plamenometů je horko cítit ještě dál. Diváci mají možnost shlédnout skutečně napínavé vystoupení plné emocí, překvapení a nadšení z poutavých ohnivých a pyrotechnických efektů. Cítí se být součástí dění na pódiu. Tento zážitek je zaručeně rozjásá a rozproudí na celý zbytek večera.

Masky a kostýmy

 

Halloween je perfektní příležitost podpořit show strašidelnými kostýmy a líčením.

Přichází příležitost se na maskách pořádně vyřádit, a to nejen pro návštěvníky akce. Také performeři se těší na to, až si budou moct dát záležet na strašidelném vizuálu, se kterým přijdou na pódium.

Halloween pro vystupující nabízí mnohem větší množství volnosti, co se týká vzhledu, než jiné akce v průběhu roku. Příšery, duchové a strašidla jsou nevyčerpatelný zdroj inspirace. Děsivé líčení či tematický kostým ještě více podpoří náladu publika a podtrhne výsledný dojem z celého představení.

Walking acty

 

Oheň nejen na pódiu, ale také mezi návštěvníky.

Ohnivý walking act, představení na Halloween

Nenechte návštěvníky čekat celý večer na ohnivý zážitek. Během walking act se performeři prochází přímo mezi lidmi a baví je svými triky. Mohou je například vítat hned u vstupu. Tanečníci s ohněm se vžívají do svých rolí a se strašidelnými grimasami, gesty a hereckými vsuvkami improvizují s ohnivým vybavením. Cílem walking actů je nabudit návštěvníky ještě před vstupem na akci, udělat silý první dojem, případně je zabavit v mezerách mezi programem.

Originální fotky z akce

 

Walking acty jako příležitost k focení.

Originální interaktívní fotky z akce

Návštěvníci mají také možnost se s performery vyfotit. Během walking actů budou vystupující aktivně vyzívat přihlížející, ať se neostýchají jít blíž a udělají si s nimi fotku. Návštěvníci tak budou mít v telefonech vzpomínku, kterou budou nadšeně ukazovat známým a sdílet na sociálních sítích. I pro oficiální fotografy jde o skvělou příležitost vytvořit zajímavé propagační fotky a zachytit žhavou atmosféru Halloweenské taneční párty.

Speciální efekty

 

Pořádná párty si říká o pořádnou nálož ohně a pyrotechniky!

Pyrotechnická spirála - ohnivá show na Halloween

Ohnivou show lze doplnit také o velké množství přídavných speciálních efektů, jako jsou již zmíněné plamenomety, ale také například kouřové stoje a stage pyrotechnika. Krásné performerky se strašidelným líčením s ručními plamenomety dokážou rozpálit každý dav. Nasvícená mlha na jevišti ještě podpoří tajemnou atmosféru.

Gradaci v závěru show zase nejlépe zažehne třeba pyrotechnická spirála.

Halloween je dnem, kdy rozhodně není čas být decentní. Vše je o extravaganci a co největším efektu. Tak pojďme ukázat vše, co máme na skladu!

Jedinečný zážitek

 

Halloween je jednou v roce a lidé na něj chtějí vzpomínat – až do toho dalšího a ještě déle.

Když vyrazíte s kamarády na tematickou Halloweenskou párty, chcete si to dosyta užít. Zatančit si na pořádně našlápnutou hudbu, naplno si vychutnat strašidelnou atmosféru a vytvořit zážitky, na které budete rádi dlouho vzpomínat. Podpořte tyto zážitky elementem nečekaného.

Ohnivá show je představení, které člověk rozhodně nevidí denně. Mnoho z návštěvníků ji nevidělo nikdy a často ani neví, co si pod tím mají představit. O to větší bude jejich překvapení a nadšení. Když hudební program doplní ohnivé taneční číslo performerů v tematických kostýmech, dopřeje návštěvníkům až magický zážitek jako z jiného světa – “to je oheň nepálí?”

V tento jeden den v roce může každý performer s vážnou a tajemnou tváří odpovědět, že přece přišel přímo z pekla.

Leave a Reply